Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Dvoulůžková vlněná přikrývka Besky Grunt

Dvoulůžková vlněná přikrývka Besky Grunt
Omezený počet kusů
Výrobce: Besky
Katalogové číslo: BG06
Obrázek k výrobku 1701 - Dvoulůžková vlněná přikrývka Besky Grunt
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Obrázek k výrobku 1701 - Dvoulůžková vlněná přikrývka Besky Grunt
Obrázek k výrobku 1701 - Dvoulůžková vlněná přikrývka Besky Grunt
Obrázek k výrobku 1701 - Dvoulůžková vlněná přikrývka Besky Grunt
- 3%
Omezený počet kusů
Sleva

Už vás nebaví v zimě zavírat okno v ložnici pokaždé, když jdete spát, protože je vaše stávající kapna nedostatečná?

Litujeme, ale toto zboží nelze nyní bohužel objednat.
Vyprodáno
6 999 Kčs DPH/ ks
6999

V takovém případě byste neměli nechat nic náhodě a pořídit si kvalitní vlněnou přikrývku o velikosti 240 x 220 cm, která vás v zimě zahřeje a v létě zase dostatečně zchladí. Jedná se o tzv. francouzskou přikrývku, tedy jedna přikrývka pro dva na manželskou postel..

Díky tomu, že je tato přikrývka z ovčí vlny prodloužená, bez problému se s ní může zakrýt opravdu každý, i ten nejvyšší dlouhán. Přikrývku je vhodné prát ručním způsobem, jinak by se mohla poškodit. Pokud je znečištění pouze menší a lokální, dá se snadno odstranit, například pomocí čistících prostředků s obsahem lanolinu. V případě většího zašpinění je lepší obrátit se na čistírnu.

Povrchový materiál (sypek) je vyroben z prémiové tkaniny ze 100% bavlny, která je utkána z nejjemnějších přízí. Látka je nádherně lehounká, přikrývky jsou mnohem splývavější a vzdušnější, nádherně hladivé na dotek.

Parametry:
Sezónnost: celoroční
Teplotní komfort: 14–25°C
Tloušťka: střední, cca 6 cm (mimo místa prošití)
Náplň: střední, 2100 g, mykaná ovčí vlna z českých zdrojů
Celková hmotnost přikrývky: střední, 3390 g
Povrchový materiál: 100% bavlna (hustě tkaná odolná sypkovina)
Barva: bílá
Recyklace: 100% recyklovatelný produkt
Rozměr: 220x200 cm

Čištění a údržba:

Vlna je mimořádně trvanlivá. Vlněné přikrývky, polštáře, deky a další lůžkoviny nemusíte prát, a přesto vydrží při správném zacházení až desítky let. Údržba není nijak složitá. Výrobky stačí jen pravidelně provětrat na čerstvém vzduchu nebo rozložit u otevřeného okna, když je venku vlhké, mlhavé počasí. Vlna do sebe pojme vlhkost, zvýší svůj objem a před použitím pak už jen přikrývku lehce protřepete. Nic k tomu nepotřebujete a snadno to zvládnete i v menším bytě.

Menší znečištění (jako např. polití nápojem) lze velmi opatrně vyprat ručně ve vlažné vodě při teplotě do 25°C. Do lázně přidejte prací gel z mýdlových ořechů nebo přírodní prací prostředek na vlnu s přidaným obsahem lanolinu, který výrobky nejen vypere, ale i ošetří.

V případě většího znečištění pak doporučujeme skvrnu nejdřív ošetřit žlučovým mýdlem. Vlněné lůžkoviny zásadně neždímejte, jen lehce vymačkejte a nechte volně uschnout rozložené ve vodorovné poloze při pokojové teplotě. Nesušte je tedy na radiátoru ani na přímém slunci. A konečně v případě silného znečištění dodržujte symboly uvedené na etiketě a přenechte raději čištění profesionální čistírně, nebo nás kontaktujte pro konzultaci opravy či výměny.

My k čištění a ručnímu praní doporučujeme ⇒ do pračky potom ⇒

 

Dvoulůžková vlněná přikrývka Besky Grunt

Image with code for validation
Marek Fremel
+420 775 706 120