• Ovčí kožešina - přírodní světlá
    Ovčí kožešina - přírodní světlá

Ovčí kožešina - přírodní světlá 111-115 cm

Nejprodávanější zboží SLEVA

Kvalitní větší ovčí kožešina. Variabilně použitelná v interiérech, na terasách atd. Zútulní vaši domácnost a přinese do ní pocit "tepla".

  • Cena vč. DPH:799 Kč
  • Původní cena:1290 Kč  sleva 38 %
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:24 měsíců
Množství:

Ovčí kožešina - přírodní světlá 111-115 cm

  • Přírodní produkt
  • Vysoká kvalita zpracování

Přírodní světlá ovčí kožešina, vyčiněná. I po vyčinění si zachovává své charakteristické vlastnosti, jako jsou odolnost proti zašpinění, přirozený vzhled, jemný povrch. Foto pouze ilustrativní. Každý kus originál. Výrobek je variabilně použitelný v interiéru před postele do ložnice, před sedací soupravu, křesla v obývacím pokoji apod. Kožešiny nejsou chemicky bělené.

Orientační rozměry kožešin:
  délka: 111 -115 cm
  šířka: 60 - 75 cm

Požadavek na konkrétnější odstín barvy, délku chlup a velikost kožešiny uveďte, prosím, při objednávce do poznámky. Pokud nebudete s naším výběrem konkrétní kožešiny spokojeni, vrátíme Vám obratem peníze.

Potřebujete poradit s výběrem kožešin?
  Marta Fremelová
  +420 737 157 387
  po-ne: 9-18h
  mfremelova@seznam.cz

Doporučená údržba a čištění kožešin:
Pravá ovčí kožešina je díky obsahu lanolinu silně samočistící. Doporučujeme, dle zkušeností plynoucích z praxe, kožešinu občas vytřepat, pročesat drátěným kartáčem. Jednou za čas vystavit ven za  vlhkého počasí (před deštěm, mlha, sníh ), a to proto, aby vlna natáhla přirozenou vlhkost a vlákna se nelámala. Jednou  za rok, v případě možnosti, vyklepat na sněhu vlasem dolů. Nikdy nevystavovat na přímém slunci. V případě velkého znečištění chemicky  vyčistit (čistírna).