Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Lehká vlněná přikrývka Besky Premium

Lehká vlněná přikrývka Besky Premium
Doprava zdarma
Výrobce: Besky
Katalogové číslo: BP03
Obrázek k výrobku 2418 - Lehká vlněná přikrývka Besky Premium
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Obrázek k výrobku 2417 - Vlněná přikrývka Besky Premium
Obrázek k výrobku 2417 - Vlněná přikrývka Besky Premium
Obrázek k výrobku 2417 - Vlněná přikrývka Besky Premium
Obrázek k výrobku 2417 - Vlněná přikrývka Besky Premium
Obrázek k výrobku 2417 - Vlněná přikrývka Besky Premium
- 10%
Doprava zdarma
Sleva

Máte rádi teplo lehoučké jako letní vánek? Tohle je nejlehčí vlněná přikrývka na trhu. Náplň pouze 800 gramů té nejvybranější, pečlivě vyprané ovčí vlny z beskydských zdrojů, vyčesané a umykané do andělsky čistého rouna.

Termín dodání
10 dní
Ušetříte: 1 401 Kč tj.10.08%
Skladem u výrobce
12 499 Kčs DPH/ ks
Doporučená cena:13 900 Kč
12499
ks

Klasický rozměr 135×200 cm. Jemňoučká povrchová látka z krémové 100% biobavlny nejvyšší kvality. Náplň 0,8 kg té nejvybranější, pečlivě vyprané ovčí vlny z místních zdrojů, vyčesané a umykané do andělsky čistého rouna. Speciální uchycení vlny v přikrývce od kraje ke kraji s přesným nadměrkem. K tomu univerzální bavlněný obal s potiskem oveček a velkorysá 5letá záruka.

Jedinečnou vlastní této přikrývky z ovčí vlny je schopnost generovat suché teplo. Tento druh tepla je velmi užitečný hlavně v případě, kdy máte potíže se ztuhlými svaly, bolavými klouby nebo šlachami. Nemusíte provádět žádná náročná cvičení, stačí pod přikrývkou spát každou noc. Během několika dní až týdnů se váš pohybový aparát razantní způsobem zlepší.

Povrchovým materiálem je krémová 100% biobavlna nejvyšší kvality, která je utkána z nejjemnějších přízí. Látka je nádherně lehounká, přikrývky jsou mnohem splývavější a vzdušnější, nádherně hladivé na dotek.

Parametry:
Sezónnost: celoroční
Teplotní komfort: 17–30°C
Tloušťka: střední, cca 3,5 cm (mimo místa prošití)
Náplň: střední, mykaná ovčí vlna z českých zdrojů, 800 g
Celková hmotnost přikrývky: střední, 1630 g
Povrchový materiál: 100% biobavlna (hustě tkaná odolná sypkovina)
Barva: béžová
Recyklace: 100% recyklovatelný produkt
Rozměr: 135x200 cm

Čištění a údržba:

Vlna je mimořádně trvanlivá. Vlněné přikrývky, polštáře, deky a další lůžkoviny nemusíte prát, a přesto vydrží při správném zacházení až desítky let. Údržba není nijak složitá. Výrobky stačí jen pravidelně provětrat na čerstvém vzduchu nebo rozložit u otevřeného okna, když je venku vlhké, mlhavé počasí. Vlna do sebe pojme vlhkost, zvýší svůj objem a před použitím pak už jen přikrývku lehce protřepete. Nic k tomu nepotřebujete a snadno to zvládnete i v menším bytě.

Menší znečištění (jako např. polití nápojem) lze velmi opatrně vyprat ručně ve vlažné vodě při teplotě do 25°C. Do lázně přidejte prací gel z mýdlových ořechů nebo přírodní prací prostředek na vlnu s přidaným obsahem lanolinu, který výrobky nejen vypere, ale i ošetří.

V případě většího znečištění pak doporučujeme skvrnu nejdřív ošetřit žlučovým mýdlem. Vlněné lůžkoviny zásadně neždímejte, jen lehce vymačkejte a nechte volně uschnout rozložené ve vodorovné poloze při pokojové teplotě. Nesušte je tedy na radiátoru ani na přímém slunci. A konečně v případě silného znečištění dodržujte symboly uvedené na etiketě a přenechte raději čištění profesionální čistírně, nebo nás kontaktujte pro konzultaci opravy či výměny.

My k čištění a ručnímu praní doporučujeme ⇒ do pračky potom ⇒

Lehká vlněná přikrývka Besky Premium

Image with code for validation
Marek Fremel
+420 775 706 120