Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Doprava již od 49 Kč nebo ZDARMA (při nákupu nad 1000 Kč).

Objednávky přijaté v pracovní den do 14 hodin, odesíláme ještě tentýž den.

LYŽAŘSKÉ PONOŽKY RELAX ALPINE RSO31A

LYŽAŘSKÉ PONOŽKY RELAX ALPINE RSO31A
Omezený počet kusů
Výrobce: Relax
Katalogové číslo: RSO31A
Obrázek k výrobku 3501 - LYŽAŘSKÉ PONOŽKY RELAX ALPINE RSO31A
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Omezený počet kusů

Relax ALPINE jsou ideální ponožky pro celodenní lyžování.

 

Skladem > 5 pár
od 229 Kčs DPH/ pár
pár

Vysoký podíl MERINO vlny optimalizuje termoregulaci po celou dobu využití, při mírné aktivitě zahřeje a při aktivním pohybu svou prodyšností umožní odvod vlhkosti a tím předejde přehřívání. Zesílení na spodní části chodidla SOLE PAD zaručuje komfort a ochranu namáhaných zón, prodlužuje životnost ponožky.

Složení: 37% Polyamid , 22% Akryl , 22% Merino Vlna , 17% Polypropylen, 2% Elastan

  • MERINO vlna je na rozdíl od běžné vlny lehčí, jemnější a příjemnější na nošení. Přirozené vlastnosti MERINO vlny nemají srovnání s žádným jiným materiálem. Ponechává si však kladné vlastnosti běžné vlny jako je rychlá absorpce vlhkosti, prodyšnost a schopnost hřát i v mokrém stavu. V létě chladí, v zimě hřeje. I při dlouhém používání dokáže zabránit rozmnožováni bakterii a předcházet zápach
  • Ergonomický design ERGO FIT s přesným poměrem elastického materiálu se přizpůsobí individuálnímu tvaru každé nohy, umožňuje ponožkám pevné obepnutí, čímž perfektně sedí na noze. Moderní anatomická konstrukce zvyšuje efektivitu ponožek.
  • Komfortní elastický lem s vysokou roztažností FLEXI GRIP stabilně drží ponožku na holeni. Svaly na noze téměř vybízí k volnému a přitom jistému pohybu.
  • Holenní kost je v lyžařské botě vystavena největší zátěži. S každým obloukem se tlak střídá od největšího k nejmenšímu. Precizně umístěná zesílená ochrana G-FORCE byla vyvinuta na základě znalosti síl působící v exponovaných částech holení kosti. Konstrukce ochrany rekuperuje energii, podporuje stabilitu a výkon.
  • PRO PAD - Mezi extrémně namáhané partie řadíme také kotník. Změkčená část umístěná v choulostivé oblasti kotníku účinně snižuje tření, minimalizuje riziko výskytu otlaků, aniž by docházelo k omezení pohybu.
  • WRAP-X - Zesílenou konstrukcí a použitím odolných materiálů v citlivé oblasti Achillovy šlachy jsme vytvořili ochranu pro jednu z nejzranitelnějších částí nohy.
  • FLAT SEAM - Použitím moderní technologie výroby ponožek jsme dosáhli vyjímečného komfortu. Abychom předešli nepříjemným otlakům, používáme konstrukci extra plochého švu, která výrazně snižuje riziko vzniku otlaků prstů při intenzivním výkonu.
  • SOLE PAD - Pata i prsty si zaslouží zvláštní zacházení. Odolný polypropylen s měkkou výstelkou v exponovaných místech chodidla optimalizuje termoregulační vlastnosti a zajišťuje dokonalou ochranu chodidla před otlačením při nadmérně fyzické zátěži.

Údržba - prát při 30°C prostředkem určeným pro vlnu, máchat bez aviváže

Tabulka velikostí pro dospělé:

Metrické číslování (cm) 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
UK 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
EUR číslování 35 37 38 39 41 42 43 45 46 47 48 49 50

 

LYŽAŘSKÉ PONOŽKY RELAX ALPINE RSO31A

Image with code for validation
Mgr. Marek Fremel
+420 775 706 120