Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Doprava již od 49 Kč nebo ZDARMA (při nákupu nad 1000 Kč).

LYŽAŘSKÉ PONOŽKY RELAX APRES RSO40A

LYŽAŘSKÉ PONOŽKY RELAX APRES RSO40A
Omezený počet kusů
Výrobce: Relax
Katalogové číslo: RSO40A
Obrázek k výrobku 4456 - LYŽAŘSKÉ PONOŽKY RELAX APRES RSO40A
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Omezený počet kusů

S vyloženě stylovými ponožkami APRES budete zářit jak na svahu tak i při odpočinku u krbu po dlouhém dni lyžování.

 

Skladem 1 pár
od 159 Kčs DPH/ pár
pár

Ponožka je designovaná pro maximální pohodlí příi lyžování tím, že pečlivě chrání achillovu šlachu zesílením 3D PAD, také měkkým zesílením na holenní kosti G-FORCE . Díky pevnému zesílení na prstech a patě SOLE PAD se této ponožky stanou nejlepším doprovodem na svahu nadlouho.

Složení: 49% Polyamid, 35% Bavlna, 10% Acrylic, 4% Merino Wool, 2% Elastane

  • MERINO vlna je na rozdíl od běžné vlny lehčí, jemnější a příjemnější na nošení. Přirozené vlastnosti MERINO vlny nemají srovnání s žádným jiným materiálem. Ponechává si však kladné vlastnosti běžné vlny jako je rychlá absorpce vlhkosti, prodyšnost a schopnost hřát i v mokrém stavu. V létě chladí, v zimě hřeje. I při dlouhém používání dokáže zabránit rozmnožováni bakterii a předcházet zápach
  • Ergonomický design ERGO FIT s přesným poměrem elastického materiálu se přizpůsobí individuálnímu tvaru každé nohy, umožňuje ponožkám pevné obepnutí, čímž perfektně sedí na noze. Moderní anatomická konstrukce zvyšuje efektivitu ponožek.
  • Komfortní elastický lem s vysokou roztažností FLEXI GRIP stabilně drží ponožku na holeni. Svaly na noze téměř vybízí k volnému a přitom jistému pohybu.
  • Holenní kost je v lyžařské botě vystavena největší zátěži. S každým obloukem se tlak střídá od největšího k nejmenšímu. Precizně umístěná zesílená ochrana G-FORCE byla vyvinuta na základě znalosti síl působící v exponovaných částech holení kosti. Konstrukce ochrany rekuperuje energii, podporuje stabilitu a výkon.
  • PRO PAD - Mezi extrémně namáhané partie řadíme také kotník. Změkčená část umístěná v choulostivé oblasti kotníku účinně snižuje tření, minimalizuje riziko výskytu otlaků, aniž by docházelo k omezení pohybu.
  • WRAP-X - Zesílenou konstrukcí a použitím odolných materiálů v citlivé oblasti Achillovy šlachy jsme vytvořili ochranu pro jednu z nejzranitelnějších částí nohy.
  • FLAT SEAM - Použitím moderní technologie výroby ponožek jsme dosáhli vyjímečného komfortu. Abychom předešli nepříjemným otlakům, používáme konstrukci extra plochého švu, která výrazně snižuje riziko vzniku otlaků prstů při intenzivním výkonu.
  • SOLE PAD - Pata i prsty si zaslouží zvláštní zacházení. Odolný polypropylen s měkkou výstelkou v exponovaných místech chodidla optimalizuje termoregulační vlastnosti a zajišťuje dokonalou ochranu chodidla před otlačením při nadmérně fyzické zátěži.

Údržba - prát při 30°C prostředkem určeným pro vlnu, máchat bez aviváže

Tabulka velikostí pro dospělé:

Metrické číslování (cm) 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
UK 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
EUR číslování 35 37 38 39 41 42 43 45 46 47 48 49 50

 

LYŽAŘSKÉ PONOŽKY RELAX APRES RSO40A

Image with code for validation
Mgr. Marek Fremel
+420 775 706 120