Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Doprava již od 49 Kč nebo ZDARMA (při nákupu nad 1000 Kč).

LYŽAŘSKÉ PONOŽKY RELAX COMPRESS RSO30C

LYŽAŘSKÉ PONOŽKY RELAX COMPRESS RSO30C
Omezený počet kusů
Výrobce: Relax
Katalogové číslo: RSO30C
Obrázek k výrobku 4833 - LYŽAŘSKÉ PONOŽKY RELAX COMPRESS RSO30C
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Omezený počet kusů

Špičkové lyžařské ponožky Relax COMPRESS pro náročné lyžaře s lehkou kompresí, která svými vlastnostmi zvyšuje výkon, prokrvuje svaly a tím zrychluje regeneraci.

 

Skladem 2 pár
od 249 Kčs DPH/ pár
pár

Zesílení v oblasti holenní kosti G-FORCE zaručuje vynikající přenos síly přímo na botu, čímž zvyšuje kontrolu sportovce nad lyžemi. Bakteriostatický účinek vlákna MERYL® SKINLIFE zabraňuje množení bakterií a tím i vzniku zápachu, podporuje přirozenou rovnováhu PH pokožky.
Složení: 67% Polyamid - nylon, 17% Polyamid Skinlife, 14% Polypropylen, 2% Elastan
Velikosti: S – XL
Barva: černá, neon oranžová

 

 • L/R Anatomical - Anatomické tvarování pro pravou a levou nohu umožňujeprecizní umístění ocraných a podpůrných zón.Přispívák ideální ergonomii ponožky a zajišťuje maximální pohodlí.
 • COMPRESS - Studiemi prokázaný blahodárný vliv komprese podporující krevní oběh a zlepšující prokrvení tkání vede ke zvýšení podpory fyzického výkonu. Speciální trychtýřovitá konstrukce rozděluje sílu komprese v různých částech nohy, od 100% komprese v oblasti kotníku po 70% kompresi v oblasti lýtka. Před výkonem podporuje komprese prohřátí svalové hmoty čímž snižuje riziko možného zranění. Při delší namáhavé aktivitě výrazně reguluje míru otřesů a zvyšuje ochranu svalů a včetně vazů a šlach. Užívání kompresních ponožek po zvýšeném výkonu má vitalizační a regenerační účinky.
 • MICROCLIMATIC - Použitím unikátní kombinace funkčních materiálů jsme dosáhli vynikajících termoregulačních vlastností. Ponožka hřeje při nízkých teplotách a naopak uvolňuje teplo a vlhkost při vysokých teplotách. Tím je zaručeno ideální mikroklima v lyžařské botě, noha se nepřehřívá a zároveň je dostatečně chraněna proti nízkým teplotám.
 • ERGO FIT - Ergonomický design ERGO FIT s přesným poměrem elastického materiálu se přizpůsobí individuálnímu tvaru každé nohy, umožňuje ponožkám pevné obepnutí, čímž perfektně sedí na noze. Moderní anatomická konstrukce zvyšuje efektivitu ponožek.
 • FLEXI GRIP - Komfortní elastický lem s vysokou roztažností FLEXI GRIP stabilně drží ponožku na holeni. Svaly na noze téměř vybízí k volnému a přitom jistému pohybu.
 • G-FORCE - Holenní kost je v lyžařské botě vystavena největší zátěži. S každým obloukem se tlak střídá od největšího k nejmenšímu. Precizně umístěná zesílená ochrana G-FORCE byla vyvinuta na základě znalosti síl působící v exponovaných částech holení kosti. Konstrukce ochrany rekuperuje energii, podporuje stabilitu a výkon.
 • PRO PAD - Mezi extrémně namáhané partie řadíme také kotník. Změkčená část umístěná v choulostivé oblasti kotníku účinně snižuje tření, minimalizuje riziko výskytu otlaků, aniž by docházelo k omezení pohybu.
 • WRAP-X - Zesílenou konstrukcí a použitím odolných materiálů v citlivé oblasti Achillovy šlachy jsme vytvořili ochranu pro jednu z nejzranitelnějších částí nohy.
 • KICKER - Bodové zesílení v nártové oblasti KICKER efektivně rozkládá tlak a podporuje stabilitu ponožky na chodidle. Při intenzivní zátěži chrání nártovou kost před otlaky a tlumí nárazy.
 • SOLE PAD - Pata i prsty si zaslouží zvláštní zacházení. Odolný polypropylen s měkkou výstelkou v exponovaných místech chodidla optimalizuje termoregulační vlastnosti a zajišťuje dokonalou ochranu chodidla před otlačením při nadmérně fyzické zátěži.
 • DESINGNED IN CZ - ponožky jsou vyvýjeny a designovány v České republice

Tabulka velikostí pro dospělé:

Metrické číslování (cm) 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
UK 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
EUR číslování 35 37 38 39 41 42 43 45 46 47 48 49 50

 

LYŽAŘSKÉ PONOŽKY RELAX COMPRESS RSO30C

Image with code for validation
Mgr. Marek Fremel
+420 775 706 120