Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Doprava již od 49 Kč nebo ZDARMA (při nákupu nad 1000 Kč).

Objednávky přijaté v pracovní den do 14 hodin, odesíláme ještě tentýž den.

LYŽAŘSKÉ PONOŽKY RELAX THUNDER RSO36A

LYŽAŘSKÉ PONOŽKY RELAX THUNDER RSO36A
Omezený počet kusů
Výrobce: Relax
Katalogové číslo: RSO36A
Obrázek k výrobku 4830 - LYŽAŘSKÉ PONOŽKY RELAX THUNDER RSO36A
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Omezený počet kusů

Lyžařská ponožka THUNDER pro malé náruživé závodníky splňuje nejnáročnější požadavky funkčních materiálů.

Skladem 1 pár
od 139 Kčs DPH/ pár
pár

Zesílení v oblasti holenní kosti G-FORCE ochraňuje nohu při intenzivní aktivitě, rozkládá nadměrný tlak a tím zvyšuje i výkon sportovce. Díky unikátní kombinaci MERINO vlny a odolného polyamidu v zesílených částech SOLE PAD, ponožka hřeje a výborně odvádí vlhkost.

Složení: 54% Akryl, 40% Polyamid, 5% Merino Vlna, 1% Elastane

Velikosti: M – L
Barva: černá, neon růžová

  • Merino - MERINO vlna je na rozdíl od běžné vlny lehčí, jemnější a příjemnější na nošení. Přirozené vlastnosti MERINO vlny nemají srovnání s žádným jiným materiálem. Ponechává si však kladné vlastnosti běžné vlny jako je rychlá absorpce vlhkosti, prodyšnost a schopnost hřát i v mokrém stavu. V létě chladí, v zimě hřeje. I při dlouhém používání dokáže zabránit rozmnožováni bakterii a předcházet zápachu
  • MICROCLIMATIC - Použitím unikátní kombinace funkčních materiálů jsme dosáhli vynikajících termoregulačních vlastností. Ponožka hřeje při nízkých teplotách a naopak uvolňuje teplo a vlhkost při vysokých teplotách. Tím je zaručeno ideální mikroklima v lyžařské botě, noha se nepřehřívá a zároveň je dostatečně chraněna proti nízkým teplotám.
  • ERGO FIT - Ergonomický design ERGO FIT s přesným poměrem elastického materiálu se přizpůsobí individuálnímu tvaru každé nohy, umožňuje ponožkám pevné obepnutí, čímž perfektně sedí na noze. Moderní anatomická konstrukce zvyšuje efektivitu ponožek.
  • FLEXI GRIP - Komfortní elastický lem s vysokou roztažností FLEXI GRIP stabilně drží ponožku na holeni. Svaly na noze téměř vybízí k volnému a přitom jistému pohybu.
  • WRAP-X - Zesílenou konstrukcí a použitím odolných materiálů v citlivé oblasti Achillovy šlachy jsme vytvořili ochranu pro jednu z nejzranitelnějších částí nohy.
  • EASY CLICK - Jednoduché a rychlé zapínání bezpečnostních pásků pod bradou zlepšuje usazení na hlavě . Snižuje riziko pohybu helmy při nárazu a tím je docíleno zvýšené ochrany hlavy.
  • SOLE PAD - Pata i prsty si zaslouží zvláštní zacházení. Odolný polypropylen s měkkou výstelkou v exponovaných místech chodidla optimalizuje termoregulační vlastnosti a zajišťuje dokonalou ochranu chodidla před otlačením při nadmérně fyzické zátěži.
  • TERRY - Dětské ponožky musí v sobě obsahovat to nejlepší z ponožek pro dospělé a zároveň respektovat to, že je budou nosit právě děti, které ještě neumí dobře vnímat termoregulaci. Proto je také raději oblékáme do hřejivějšího oblečení. Pro děti a juniory jsme na toto specifikum mysleli a při výrobě použili velmi komfortní TERRY textil se zdviženými nevyřezanými smyčkami, které vytváří tzv. vzduchové kapsy a tím udržují nohu malého lyžaře v příjemném teple.
  • DESINGNED IN CZ - Všechny výrobky Relax jsou vyvýjeny a designovány v České republice

 

Tabulka velikostí pro dospělé:

Metrické číslování (cm) 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
UK 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
EUR číslování 35 37 38 39 41 42 43 45 46 47 48 49 50

 

LYŽAŘSKÉ PONOŽKY RELAX THUNDER RSO36A

Image with code for validation
Mgr. Marek Fremel
+420 775 706 120