Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Jehněčí kožešina - super jemná

Jehněčí kožešina - super jemná
Omezený počet kusů
Výrobce: Rouno.cz
Obrázek k výrobku 1643 - Ovčí kožešina - přírodní světlá 111-115 cm
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Obrázek k výrobku 1643 - Ovčí kožešina - přírodní světlá 111-115 cm
- 21%
Omezený počet kusů
Sleva

Patříte-li mezi jedince, kteří dávají přednost přírodním materiálům před umělotinami, pořiďte si super jemnou jehněčí kožešinu. Její využití je velmi variabilní, v podstatě může fungovat jako potah přes sedačku nebo židli, či suplovat roli malého koberečku, například u počítače, kde občas také mohou zebat nohy.
 

 

 

Záruka
24 měsíců
Ušetříte: 291 Kč tj.20.94%
Skladem 3 ks
1 099 Kčs DPH/ ks
Doporučená cena:1 390 Kč
1099
ks
  • opravdu krásné kousky
  • omezený počet kusů
  • není často v nabídce

Jehněčí kožešina je produktem, který se může pochlubit velice vysokou kvalitou. Dále disponuje vlastnostmi jako je měkkost, snadná udržovatelnost či odolnost proti poškození. V určitých případech ji navíc lze použít i jako podpůrnou léčbu otoků či malých zánětů. Jedná se tedy o multifunkční produkt, který se dá využívat mnoha způsoby.

Orientační rozměry:
Jak měříme kožešiny
délka: 90 - 100 cm
šířka: 50 - 60 cm

Požadavek na konkrétnější odstín barvy, délku chlup a velikost kožešiny uveďte, prosím, při objednávce do poznámky. Pokud nebudete s naším výběrem kožešiny spokojeni, vrátíme Vám obratem peníze.


Doporučená údržba a čištění kožešin:
Pravá ovčí kožešina je díky obsahu lanolinu silně samočistící. Doporučujeme, dle zkušeností plynoucích z praxe, kožešinu občas vytřepat, pročesat drátěným kartáčem. Jednou za čas vystavit ven za  vlhkého počasí (před deštěm, mlha, sníh ), a to proto, aby vlna natáhla přirozenou vlhkost a vlákna se nelámala. Jednou  za rok, v případě možnosti, vyklepat na sněhu vlasem dolů. Nikdy nevystavovat na přímém slunci. V případě velkého znečištění chemicky vyčistit (čistírna).

Jehněčí kožešina - super jemná

Image with code for validation
Marek Fremel
+420 775 706 120