Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Prodloužená vlněná přikrývka Besky Grunt

Prodloužená vlněná přikrývka Besky Grunt
Omezený počet kusů
Výrobce: Besky
Katalogové číslo: BG04
Obrázek k výrobku 1700 - Prodloužená vlněná přikrývka Besky Grunt
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Obrázek k výrobku 1700 - Prodloužená vlněná přikrývka Besky Grunt
Obrázek k výrobku 1700 - Prodloužená vlněná přikrývka Besky Grunt
Obrázek k výrobku 1700 - Prodloužená vlněná přikrývka Besky Grunt
- 15%
Omezený počet kusů
Sleva

Pokud rádi spíte při otevřeném okně a nechcete se v chladných měsících klepat zimou, pořiďte si vlněnou přikrývku, která je díky prodloužení určena i pro opravdové dlouhány.

Ušetříte: 711 Kč tj.14.54%
Skladem 1 ks
4 179 Kčs DPH/ ks
Doporučená cena:4 890 Kč
4179
ks

Ovčí vlna, která přikrývce propůjčuje její skvělé vlastnosti, dokáže v zimě zahřát, v letních vedrech naopak odvede pot i teplo od těla.

Přikrývky z ovčí vlny jsou však ceněné i pro své léčivé účinky. Pár nocí pod ovčí vlnou vám může znatelně zlepšit pohyblivost šlach, uvolnit zádové svalstvo či ulevit při zánětech. Tento materiál je navíc antialergický, což v praxi znamená, že se do něj nepouštějí žádné škodlivé mikroorganismy, které alergické reakce způsobují. Přikrývku je vhodné prát ručně ve vlažné vodě.

Povrchový materiál (sypek) je vyroben z prémiové tkaniny ze 100% bavlny, která je utkána z nejjemnějších přízí. Látka je nádherně lehounká, přikrývky jsou mnohem splývavější a vzdušnější, nádherně hladivé na dotek.

Parametry:
Sezónnost: celoroční
Teplotní komfort: 14–25°C
Tloušťka: střední, cca 4,5 cm (mimo místa prošití)
Náplň: střední, mykaná ovčí vlna z českých zdrojů, 1400 g
Celková hmotnost přikrývky: střední, 2240 g
Povrchový materiál: 100% bavlna (hustě tkaná odolná sypkovina)
Barva: bílá
Recyklace: 100% recyklovatelný produkt
Rozměr: 135x220 cm

Čištění a údržba:

Vlna je mimořádně trvanlivá. Vlněné přikrývky, polštáře, deky a další lůžkoviny nemusíte prát, a přesto vydrží při správném zacházení až desítky let. Údržba není nijak složitá. Výrobky stačí jen pravidelně provětrat na čerstvém vzduchu nebo rozložit u otevřeného okna, když je venku vlhké, mlhavé počasí. Vlna do sebe pojme vlhkost, zvýší svůj objem a před použitím pak už jen přikrývku lehce protřepete. Nic k tomu nepotřebujete a snadno to zvládnete i v menším bytě.

Menší znečištění (jako např. polití nápojem) lze velmi opatrně vyprat ručně ve vlažné vodě při teplotě do 25°C. Do lázně přidejte prací gel z mýdlových ořechů nebo přírodní prací prostředek na vlnu s přidaným obsahem lanolinu, který výrobky nejen vypere, ale i ošetří.

V případě většího znečištění pak doporučujeme skvrnu nejdřív ošetřit žlučovým mýdlem. Vlněné lůžkoviny zásadně neždímejte, jen lehce vymačkejte a nechte volně uschnout rozložené ve vodorovné poloze při pokojové teplotě. Nesušte je tedy na radiátoru ani na přímém slunci. A konečně v případě silného znečištění dodržujte symboly uvedené na etiketě a přenechte raději čištění profesionální čistírně, nebo nás kontaktujte pro konzultaci opravy či výměny.

My k čištění a ručnímu praní doporučujeme ⇒ do pračky potom ⇒

Prodloužená vlněná přikrývka Besky Grunt

Image with code for validation
Marek Fremel
+420 775 706 120