Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Doprava již od 49 Kč nebo ZDARMA (při nákupu nad 1000 Kč).

Smith 4D Mag White Vapor ChromaPop Sun Platinum Mirror/...

Smith 4D Mag White Vapor ChromaPop Sun Platinum Mirror/...
Omezený počet kusů
Výrobce: Smith
Katalogové číslo: M007320F995T
EAN: 716736149608
Obrázek k výrobku 4993 - Smith 4D Mag White Vapor ChromaPop Sun Platinum Mirror/ChromaPop Storm Blue SensorMirror 23/24
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Obrázek k výrobku 4993 - Smith 4D Mag White Vapor ChromaPop Sun Platinum Mirror/ChromaPop Storm Blue SensorMirror 23/24
Obrázek k výrobku 4425 - Smith I/O Mag XL Black ChromaPop Everyday Red Mirror/ChromaPop Storm Yellow Flash 22/23
Obrázek k výrobku 4426 - Smith I/O Mag XL Black ChromaPop Everyday Green Mirror/ChromaPop Storm Blue Sensor Mirror 22/23
Obrázek k výrobku 4428 - Smith 4D Mag Black ChromaPop Everyday Green Mirror/ChromaPop Storm Blue Sensor Mirror 22/23
Omezený počet kusů

Lyžařské brýle Smith 4D Mag White Vapor ChromaPop Sun Platinum Mirror/ChromaPop Storm Rose Flash jsou jedinečné nejen díky snadné výměně zorníku. Nejširší možné zorné pole. Top model od Smith. A navíc jsou v balení dva druhy zorníku.

Skladem 1 ks
5 599 Kčs DPH/ ks
5599
ks

Všechny lyžařské brýle Smith jsou zabalené v originální krabičce od výrobce a nejsou nikde vystavené na prodejně.

Technologie:

 • Smith MAG™ - využívá magnety pro rychlou a snadnou výměnu zorníků.
 • BirdsEye Vision™ - široké zorné pole, pro lepší periférní vidění
 • ChromaPop™ lenses - nadčasová technologie, díky níž vidíte barvy a kontrasty přesněji, reálněji, čistěji.
 • Spherical Carbonic-x Lenses - zorník je lehký, odolnější proti poškrábání, nepropouští škodlivé UV záření. Umožňují dobrý výhled do všech stran. Zornému poli nevadí rám, jako u tradičních rámových brýlí.
 • TLT (tapered lens technology) - uprostřed je čočka silnější a do krajů se zužuje. Vidění je tak přesnější, bez zkreslení, a také se díky tomu snižuje únava očí.
 • Porex™ Filter Technology - díky tomuto systému se při změně nadmořské výšky vyrovnává tlak mezi skly, nedochází tak ke zkreslení vidění a optické vlastnosti zůstavají perfektní po celou dobu jízdy.
 • OTG (over the glass) - širší tvar, vyšší obličejová pěna a dobré odvětrávání. Ideální pro použití přes dioptrické brýle.
 • 5X™ Anti-Fog - nejdokonalejší úprava proti zamlžování. 5x delší doba než se brýle zamlží, oproti standartnímu antifogu (testováno v laboratorních podmínkách).
 • Responsive Fit™ - pružný a odolný rám. Nikdy vám nepraskne a krásně se přizpůsobí různým tvarům obličeje.
 • 3-layer DriWix face foam - jedinečný třivrstvý "molitan", vyrobený za tří různě hustých materiálů. Díky nimž se krásně přizpůsobí obličeji a brýle netlačí.
 • QuickFit - rychloupínání pomocí pásku s přezkou.
 • Ultra-wide Silicone - široký silikonový proužek na pásku, díky kterému budou brýle na helmě držet přesně tam, kde chcete.
 • Dual-axis outrigger position system - možnost upevnění pásku k brýlím ve dvou různých polohách, lepší přizpůsobení ke konkrétní helmě.
 • 100% UV protection - 100% ochrana proti UVA, UVB a UVC paprskům.
 • Helmet Compatible - brýle sedí do většiny běžných modelů helem. Jejich tvar zaručuje minimální mezeru mezi brýlemi a helmou.

Balení obsahuje dva zorníky:

 1. ChromaPop™ Sun Platinum Mirror- šedý zorník s platinovou zrcadlovkou a se slunečním filtrem 3. Světelná propustnost (VLT) 13 %. Tento zorník je vhodný od polojasna po jasno a slunné dny.
 2. ChromaPop™ Storm - světle růžový zorník s jemnou modrou zrcadlovkou a se slunečním filterm 1. Světelná propustnost (VLT) 50 %. Tento zorník se hodí, když sněží nebo je zataženo. Takže ani nepříznivé podmínky vás neodradí od lyžování.

Kategorie slunečního filtru:

Obecně lze sluneční brýle rozdělit do 5 stupňů dle kategorie slunečního filtru. Každé číslo označuje propustnost světla. Čím je číslo vyšší, tím brýlové čočky propouští méně světla a jsou tmavší. Jsou zpravidla vyznačeny uvnitř na stranici nebo nalepeným štítkem na brýlové čočce.

Kategorie 0: propustnost světla 80–100% = bezbarvý nebo velmi světlý filtr. Jde zpravidla o sportovní nebo ochranné brýle určené jen jako ochrana před větrem, prachem a nečistotami, ale ne před sluncem.
Kategorie 1: propustnost světla 43 – 80% = velmi málo zabarvené čočky, nejčastěji žluté nebo oranžové, vhodné do slabšího slunečního záření nebo jako ochrana proti prachu a větru.
Kategorie 2: propustnost světla 18 – 43% = středně tmavý filtr vhodný do středně silného slunečního záření a pro běžné nošení. Jejich barva je trochu světlejší, než je u slunečních brýlí zvykem. Spíš je využijete při jarní nebo podzimní procházce za slunečného dne. A velmi dobré jsou i za volantem, když často přejíždíte ze slunce do stínu.
Kategorie 3: propustnost světla 8 – 18% = tmavý filtr vhodný pro intenzivní sluneční záření na pláži nebo ve městě. S touto kategorií se setkáte u většiny slunečních brýlí. Na léto je ideální, protože už poskytuje vyšší stupeň ochrany před slunečním zářením než předchozí tři kategorie.
Kategorie 4: propustnost světla 3 – 8% = velmi tmavý filtr vhodný pro velice intenzivní sluneční záření. Brýle jsou pro horolezce nebo pro použití na poušti a všude tam, kde je slunce nejen velmi silné, ale také se intenzivně odráží. Tyto brýle se nesmějí používat pro řízení automobilu.


Doporučená péče o brýle: Brýle umývejte ve vodě s mýdlem, osušte jemným hadříkem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.
snow - Smith
© www.rouno.cz
Tyto sluneční brýle vyhovují Evropské direktivě 89/686/EEC a jsou v souladu se standardem EN1836:2005+A1:2007. 100% ochrana proti záření. Kategorie filtru je uvedena na vnitřní straně brýlí.

Smith 4D Mag White Vapor ChromaPop Sun Platinum Mirror/...

Image with code for validation
Mgr. Marek Fremel
+420 775 706 120