Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Vlněná přikrývka Besky Grunt

Vlněná přikrývka Besky Grunt
Sleva
Výrobce: Besky
Katalogové číslo: BG02
Obrázek k výrobku 1695 - Vlněná přikrývka Besky Grunt
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Obrázek k výrobku 1695 - Vlněná přikrývka Besky Grunt
Obrázek k výrobku 1695 - Vlněná přikrývka Besky Grunt
Obrázek k výrobku 1695 - Vlněná přikrývka Besky Grunt
- 14%
Sleva

Tato vlněná přikrývka je ideálním kompromisem mezi hrubou a tenkou variantou.

Ušetříte: 661 Kč tj.14.09%
Skladem 1 ks
4 029 Kčs DPH/ ks
Doporučená cena:4 690 Kč
4029
ks

Tuto přikrývku můžete užívat po celý rok. V zimních měsících vás dokáže skvěle zahřát, v létě zase nasát přebytečný pot a ochladit. Tato klasická přikrývka Besky Grunt má střední náplň 1300 gramů pečlivě vyprané mykané ovčí vlny z lokálních zdrojů. Díky tomu má široký teplotní komfort 14–25°C, což odpovídá celoročnímu rozmezí ve většině bytů i domů. Jako povrchový materiál používáme 100% bavlnu ve speciální úpravě, kdy je látka hustě tkaná, aby přes ni neprošla vlákna ovčího rouna, ale zároveň prodyšná a změkčená na dotek pro dokonalý tělesný kontakt.

  • Český výrobek z Beskyd

Jedinečnou vlastní této přikrývky z ovčí vlny je schopnost generovat suché teplo. Tento druh tepla je velmi užitečný hlavně v případě, kdy máte potíže se ztuhlými svaly, bolavými klouby nebo šlachami. Nemusíte provádět žádná náročná cvičení, stačí pod přikrývkou spát každou noc. Během několika dní až týdnů se váš pohybový aparát razantní způsobem zlepší.

Povrchový materiál (sypek) je vyroben z prémiové tkaniny ze 100% bavlny, která je utkána z nejjemnějších přízí. Látka je nádherně lehounká, přikrývky jsou mnohem splývavější a vzdušnější, nádherně hladivé na dotek.

Parametry:
Sezónnost: celoroční
Teplotní komfort: 14–25°C
Tloušťka: střední, cca 6 cm (mimo místa prošití)
Náplň: střední, mykaná ovčí vlna z českých zdrojů, 1300 g
Celková hmotnost přikrývky: střední, 2120 g
Povrchový materiál: 100% bavlna (hustě tkaná odolná sypkovina)
Barva: bílá
Recyklace: 100% recyklovatelný produkt
Rozměr: 135x200 cm

Čištění a údržba:

Vlna je mimořádně trvanlivá. Vlněné přikrývky, polštáře, deky a další lůžkoviny nemusíte prát, a přesto vydrží při správném zacházení až desítky let. Údržba není nijak složitá. Výrobky stačí jen pravidelně provětrat na čerstvém vzduchu nebo rozložit u otevřeného okna, když je venku vlhké, mlhavé počasí. Vlna do sebe pojme vlhkost, zvýší svůj objem a před použitím pak už jen přikrývku lehce protřepete. Nic k tomu nepotřebujete a snadno to zvládnete i v menším bytě.

Menší znečištění (jako např. polití nápojem) lze velmi opatrně vyprat ručně ve vlažné vodě při teplotě do 25°C. Do lázně přidejte prací gel z mýdlových ořechů nebo přírodní prací prostředek na vlnu s přidaným obsahem lanolinu, který výrobky nejen vypere, ale i ošetří.

V případě většího znečištění pak doporučujeme skvrnu nejdřív ošetřit žlučovým mýdlem. Vlněné lůžkoviny zásadně neždímejte, jen lehce vymačkejte a nechte volně uschnout rozložené ve vodorovné poloze při pokojové teplotě. Nesušte je tedy na radiátoru ani na přímém slunci. A konečně v případě silného znečištění dodržujte symboly uvedené na etiketě a přenechte raději čištění profesionální čistírně, nebo nás kontaktujte pro konzultaci opravy či výměny.

My k čištění a ručnímu praní doporučujeme ⇒ do pračky potom ⇒

Vlněná přikrývka Besky Grunt

Image with code for validation
Marek Fremel
+420 775 706 120