Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Lehká vlněná přikrývka Besky Grunt + Dárek

Lehká vlněná přikrývka Besky Grunt + Dárek
Dárek
Výrobce: Besky
Katalogové číslo: BG03
Obrázek k výrobku 1691 - Lehká vlněná přikrývka Besky Grunt
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Obrázek k výrobku 1691 - Lehká vlněná přikrývka Besky Grunt
Obrázek k výrobku 1691 - Lehká vlněná přikrývka Besky Grunt
Obrázek k výrobku 1691 - Lehká vlněná přikrývka Besky Grunt
Dárek

Kvalitní a ničím nerušený spánek vám pomůže navodit nejen anatomický polštář a matrace, ale také tato kvalitní vlněná přikrývka.

Skladem 1 ks
3 590 Kčs DPH/ ks
3590
ks

K této přikrývce dárek zdarma - polarizační brýle Rip Curl v hodnotě 999Kč.

Je celá prošívaná. Její náplň tvoří mykaná ovčí vlna, která je prosta jakýchkoliv příměsí. Tato lehká přikrývka Besky Grunt má náplň pouze 800 gramů pečlivě vyprané mykané ovčí vlny z lokálních zdrojů. Díky tomu má zvýšený teplotní komfort 17–30°C. To odpovídá celoročnímu rozmezí ve většině běžně vytápěných bytů i domů, navíc se zvýšenou použitelností v tropických letních nocích či přetopených prostorách. Jako povrchový materiál používáme 100% bavlnu ve speciální úpravě, kdy je látka hustě tkaná, aby přes ni neprošla vlákna ovčího rouna, ale zároveň prodyšná a změkčená na dotek pro dokonalý tělesný kontakt.

Hlavním důvodem, proč jsou vlněné přikrývky z ovčí vlny tak populární, je jejich schopnost udržovat stálé teplo. Venku může vládnout počasí jako v Arktidě, ale pokud budete přikryti ovčí přikrývkou, ani to nepoznáte. Používat ji ovšem můžete i v letních měsících, kdy naopak dokáže odvádět pot i nadbytečnou tělesnou teplotu.

Povrchový materiál (sypek) je vyroben z prémiové tkaniny ze 100% bavlny, která je utkána z nejjemnějších přízí. Látka je nádherně lehounká, přikrývky jsou mnohem splývavější a vzdušnější, nádherně hladivé na dotek.

Parametry:
Sezónnost: celoroční
Teplotní komfort: 17–30°C
Tloušťka: tenká, cca 5 cm (mimo místa prošití)
Náplň: mykaná ovčí vlna z českých zdrojů, lehká, 800 g
Celková hmotnost přikrývky: lehká, 1730 g
Povrchový materiál: 100% bavlna (hustě tkaná odolná sypkovina)
Barva: bílá
Recyklace: 100% recyklovatelný produkt
Rozměr: 135x200 cm

Čištění a údržba:

Vlna je mimořádně trvanlivá. Vlněné přikrývky, polštáře, deky a další lůžkoviny nemusíte prát, a přesto vydrží při správném zacházení až desítky let. Údržba není nijak složitá. Výrobky stačí jen pravidelně provětrat na čerstvém vzduchu nebo rozložit u otevřeného okna, když je venku vlhké, mlhavé počasí. Vlna do sebe pojme vlhkost, zvýší svůj objem a před použitím pak už jen přikrývku lehce protřepete. Nic k tomu nepotřebujete a snadno to zvládnete i v menším bytě.

Menší znečištění (jako např. polití nápojem) lze velmi opatrně vyprat ručně ve vlažné vodě při teplotě do 25°C. Do lázně přidejte prací gel z mýdlových ořechů nebo přírodní prací prostředek na vlnu s přidaným obsahem lanolinu, který výrobky nejen vypere, ale i ošetří.

V případě většího znečištění pak doporučujeme skvrnu nejdřív ošetřit žlučovým mýdlem. Vlněné lůžkoviny zásadně neždímejte, jen lehce vymačkejte a nechte volně uschnout rozložené ve vodorovné poloze při pokojové teplotě. Nesušte je tedy na radiátoru ani na přímém slunci. A konečně v případě silného znečištění dodržujte symboly uvedené na etiketě a přenechte raději čištění profesionální čistírně, nebo nás kontaktujte pro konzultaci opravy či výměny.

My k čištění a ručnímu praní doporučujeme ⇒ do pračky potom ⇒

Lehká vlněná přikrývka Besky Grunt + Dárek

Image with code for validation
Marek Fremel
+420 775 706 120