Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Polštářek z ovčí vlny 40x40cm

Polštářek z ovčí vlny 40x40cm
Sleva
Výrobce: Ovčí věci
Katalogové číslo: 3501/40/40
Obrázek k výrobku 2693 - Polštářek z ovčí vlny 40x40cm
Klikni pro zobrazení většího obrázku
- 23%
Sleva

Zdá se vám pokaždé, když se ráno vzbudíte, že vás přejel parní válec? To nemusí být způsobeno žádným onemocněním, ale špatným polštářem.

Ušetříte: 91 Kč tj.23.33%
Skladem > 5 ks
299 Kčs DPH/ ks
Doporučená cena:390 Kč
299
ks

Většina typů se totiž není schopna přizpůsobit lidské anatomii a díky tomu mohou způsobovat různé potíže s páteří. Pokud chcete s nepříjemnými stavy po probuzení něco efektivního udělat, pořiďte si přírodní vlněný polštářek, který bude vaší hlavně dokonalou oporou.

Můžete ho používat jako podpěru hlavy například i na pohovce nebo ve svém oblíbeném křesle, kde si rádi čtete denní tisk nebo oblíbené knížky. Vlněný polštářek tak může fungovat i jako relaxační pomůcka. Jelikož je vyroben z čisté střižny vlny Merino, je vhodný i pro lidi, kteří trpí alergiemi.

Rozměr: 40x40 cm

Provedení:
povlak - ovčí vlna ve vlase, zapínaný na zip
výplň - bavlněný sypek obsahující polyesterové silanizované vločky tzv. kuličky.

Údržba:
Polštářky z ovčího rouna doporučujeme často větrat na čerstvém vzduchu, ideální je přímo vlhké, mlhavé počasí. Vlna nasaje vlhkost, zvýší svůj objem a poté stačí polštářky jen vyprášit.

Menší znečištění můžete velmi opatrně zaprat ručně ve vlažné vodě při konstantní teplotě do 25°C. Do lázně přidejte prací gel s lanolinem, který výrobky nejen vypere, ale i ošetří. V případě většího znečištění doporučujeme ošetřit skvrnu nejprve žlučovým mýdlem. Lůžkoviny zásadně neždímejte, jen lehce vymačkejte a nechte volně uschnout rozložené ve vodorovné poloze. Nesušte na přímém zdroji tepla a ani nevystavujte přímému slunečnímu záření.

V případě silného znečištění dodržujte symboly uvedené na etiketě a přenechejte odstranění profesionální čistírně.

My osobně k čištění a ručnímu praní doporučujeme ⇒ do pračky potom ⇒

Polštářek z ovčí vlny 40x40cm

Image with code for validation
Marek Fremel
+420 775 706 120