Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Prodloužená lehká vlněná přikrývka Besky Grunt

Prodloužená lehká vlněná přikrývka Besky Grunt
Omezený počet kusů
Výrobce: Besky
Katalogové číslo: BG05
Obrázek k výrobku 1699 - Prodloužená lehká vlněná přikrývka Besky Grunt
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Obrázek k výrobku 1699 - Prodloužená lehká vlněná přikrývka Besky Grunt
Obrázek k výrobku 1699 - Prodloužená lehká vlněná přikrývka Besky Grunt
Obrázek k výrobku 1699 - Prodloužená lehká vlněná přikrývka Besky Grunt
- 14%
Omezený počet kusů
Sleva

Koupit si vlněnou přikrývku o velikosti 140x220 cm je určitě velice dobré rozhodnutí.

Ušetříte: 641 Kč tj.13.97%
Skladem 1 ks
3 949 Kčs DPH/ ks
Doporučená cena:4 590 Kč
3949
ks

Bez nejmenších potíží ji můžete používat po celý rok. Je vhodná jak do chladného počasí, tak i pro rozpálené letní dny a večery. Dokáže tedy nejen člověka zahřát, ale v případě potřeby také ochladit pomocí odvedení jeho tepla.

Vzhledem k tomu, že se jedná o vlněnou prodlouženou přikrývku, mohou pod ní s klidný srdcem zalehnout i jedinci, kteří měří lehce přes dva metry. Přikrývka disponuje i výbornými terapeutickými vlastnostmi,zvláště, pokud jde o pohybový aparát. Dokáže výrazně ulevit od bolesti zad, šlach i kloubů. Její léčivé účinky ocení i revmatici. Přikrývka z ovčí vlny se musí prát ručně. V automatické pračce by se mohla znehodnotit.

Povrchový materiál (sypek) je vyroben z prémiové tkaniny ze 100% bavlny, která je utkána z nejjemnějších přízí. Látka je nádherně lehounká, přikrývky jsou mnohem splývavější a vzdušnější, nádherně hladivé na dotek.

Parametry:
Sezónnost: celoroční
Teplotní komfort: 17–30°C
Tloušťka: tenká, cca 5 cm (mimo místa prošití)
Náplň: mykaná ovčí vlna z českých zdrojů, lehká, 900 gr
Celková hmotnost přikrývky: lehká, 1870 gr
Povrchový materiál: 100% bavlna (hustě tkaná odolná sypkovina)
Barva: bílá
Recyklace: 100% recyklovatelný produkt

Čištění a údržba:

Vlna je mimořádně trvanlivá. Vlněné přikrývky, polštáře, deky a další lůžkoviny nemusíte prát, a přesto vydrží při správném zacházení až desítky let. Údržba není nijak složitá. Výrobky stačí jen pravidelně provětrat na čerstvém vzduchu nebo rozložit u otevřeného okna, když je venku vlhké, mlhavé počasí. Vlna do sebe pojme vlhkost, zvýší svůj objem a před použitím pak už jen přikrývku lehce protřepete. Nic k tomu nepotřebujete a snadno to zvládnete i v menším bytě.

Menší znečištění (jako např. polití nápojem) lze velmi opatrně vyprat ručně ve vlažné vodě při teplotě do 25°C. Do lázně přidejte prací gel z mýdlových ořechů nebo přírodní prací prostředek na vlnu s přidaným obsahem lanolinu, který výrobky nejen vypere, ale i ošetří.

V případě většího znečištění pak doporučujeme skvrnu nejdřív ošetřit žlučovým mýdlem. Vlněné lůžkoviny zásadně neždímejte, jen lehce vymačkejte a nechte volně uschnout rozložené ve vodorovné poloze při pokojové teplotě. Nesušte je tedy na radiátoru ani na přímém slunci. A konečně v případě silného znečištění dodržujte symboly uvedené na etiketě a přenechte raději čištění profesionální čistírně, nebo nás kontaktujte pro konzultaci opravy či výměny.

My k čištění a ručnímu praní doporučujeme ⇒ do pračky potom ⇒

Prodloužená lehká vlněná přikrývka Besky Grunt

Image with code for validation
Marek Fremel
+420 775 706 120