Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Vlněná souprava Merino Camel

Vlněná souprava Merino Camel
Sleva
Výrobce: L.C. Manager
Obrázek k výrobku 2241 - Vlněná souprava Merino Camel
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Obrázek k výrobku 2241 - Vlněná souprava Merino Camel
- 45%
Sleva

Chcete-li se dorůžova vyspat v jakémkoliv ročním období, měli byste si, krom kvalitní matrace, pořídit také dobrou přikrývku a polštář.

Ušetříte: 2 491 Kč tj.45.37%
Skladem 3 ks
2 999 Kčs DPH/ ks
Doporučená cena:5 490 Kč
2999
ks

Tato vlněná souprava (přikrývka+polštář) z ovčí vlny Merino je opravdu luxusní a jemná. Nejenže vás dokáže dostatečně zahřát, ale funguje v ložnici také jako estetický prvek.

Největší předností přírodní vlny Merino je však její schopnost vytvářet suché teplo. Tento druh tepla dokáže skvěle uvolnit vaše klouby, svaly a šlachy. Je to vhodná léčebná pomůcka pro jedince, co trpí revmatismem, gynekologickými potížemi nebo bolestmi zad. Pouhopouhé spaní pod touto přikrývkou vám dokáže uvolnit vaši ztuhlou páteř.

Certifikát: Pure New Wool Pile, Woolmark

Rozměry: přikrývka 135x200 cm, polštář 40x80 cm
Složení: 100 % ovčí vlna MERINO - 2 vrstvy 500 gr/m2 na sobě = 1000 gr/m2
Lem: smetanová barva

Čištění a údržba:

Vlna je mimořádně trvanlivá. Vlněné přikrývky, polštáře, deky a další lůžkoviny nemusíte prát, a přesto vydrží při správném zacházení až desítky let. Údržba není nijak složitá. Výrobky stačí jen pravidelně provětrat na čerstvém vzduchu nebo rozložit u otevřeného okna, když je venku vlhké, mlhavé počasí. Vlna do sebe pojme vlhkost, zvýší svůj objem a před použitím pak už jen přikrývku lehce protřepete. Nic k tomu nepotřebujete a snadno to zvládnete i v menším bytě.

Menší znečištění (jako např. polití nápojem) lze velmi opatrně vyprat ručně ve vlažné vodě při teplotě do 25°C. Do lázně přidejte přírodní prací prostředek na vlnu s přidaným obsahem lanolinu, který výrobky nejen vypere, ale i ošetří.

V případě většího znečištění pak doporučujeme skvrnu nejdřív ošetřit žlučovým mýdlem. Vlněné lůžkoviny zásadně neždímejte, jen lehce vymačkejte a nechte volně uschnout rozložené ve vodorovné poloze při pokojové teplotě. Nesušte je tedy na radiátoru ani na přímém slunci. A konečně v případě silného znečištění dodržujte symboly uvedené na etiketě a přenechte raději čištění profesionální čistírně, nebo nás kontaktujte pro konzultaci opravy či výměny.

My k čištění a ručnímu praní doporučujeme ⇒do pračky potom ⇒

Vlněná souprava Merino Camel

Image with code for validation
Marek Fremel
+420 775 706 120