Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Doprava již od 49 Kč nebo ZDARMA (při nákupu nad 1000 Kč).

Vlněná souprava Merino Klasik

Vlněná souprava Merino Klasik
Výprodej
Výrobce: L.C. Manager
Obrázek k výrobku 2314 - Vlněná souprava Merino Klasik
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Obrázek k výrobku 2314 - Vlněná souprava Merino Klasik
Obrázek k výrobku 2314 - Vlněná souprava Merino Klasik
Obrázek k výrobku 2314 - Vlněná souprava Merino Klasik
- 30%
Výprodej
Omezený počet kusů
Sleva

Chcete-li se dorůžova vyspat v jakémkoliv ročním období, měli byste si, krom kvalitní matrace, pořídit také dobrou přikrývku a polštář.

Ušetříte: 1 200 Kč tj.30.01%
Skladem 2 ks
2 799 Kčs DPH/ ks
Doporučená cena:3 999 Kč
2799
ks

Tato vlněná souprava (přikrývka+polštář) z ovčí vlny Merino vás kousat nebude. Nejenže vás dokáže dostatečně zahřát, ale funguje v ložnici také jako estetický prvek.

  • jemná Merino vlna ⇒ nekouše
  • precizní zpracování
  • výhodný set = přikrývka + polštář

Největší předností přírodní vlny Merino je však její schopnost vytvářet suché teplo. Tento druh tepla dokáže skvěle uvolnit vaše klouby, svaly a šlachy. Je to vhodná léčebná pomůcka pro jedince, co trpí revmatismem, gynekologickými potížemi nebo bolestmi zad. Pouhopouhé spaní pod touto přikrývkou vám dokáže uvolnit vaši ztuhlou páteř.

Certifikát: Pure New Wool Pile, Woolmark

Rozměry: přikrývka 135x200 cm, polštář 40x80 cm
Složení: 100% vlna MERINO  ve vlase - 2 vrstvy 500 gr/m2 na sobě = 1000 gr/m2
Lem: smetanová barva

Čištění a údržba:

Vlna je mimořádně trvanlivá. Vlněné přikrývky, polštáře, deky a další lůžkoviny nemusíte prát, a přesto vydrží při správném zacházení až desítky let. Údržba není nijak složitá. Výrobky stačí jen pravidelně provětrat na čerstvém vzduchu nebo rozložit u otevřeného okna, když je venku vlhké, mlhavé počasí. Vlna do sebe pojme vlhkost, zvýší svůj objem a před použitím pak už jen přikrývku lehce protřepete. Nic k tomu nepotřebujete a snadno to zvládnete i v menším bytě.

Menší znečištění (jako např. polití nápojem) lze velmi opatrně vyprat ručně ve vlažné vodě při teplotě do 25°C. Do lázně přidejte přírodní prací prostředek na vlnu s přidaným obsahem lanolinu, který výrobky nejen vypere, ale i ošetří.

V případě většího znečištění pak doporučujeme skvrnu nejdřív ošetřit žlučovým mýdlem. Vlněné lůžkoviny zásadně neždímejte, jen lehce vymačkejte a nechte volně uschnout rozložené ve vodorovné poloze při pokojové teplotě. Nesušte je tedy na radiátoru ani na přímém slunci. A konečně v případě silného znečištění dodržujte symboly uvedené na etiketě a přenechte raději čištění profesionální čistírně, nebo nás kontaktujte pro konzultaci opravy či výměny.

My k čištění a ručnímu praní doporučujeme ⇒do pračky potom ⇒

Vlněná souprava Merino Klasik

Image with code for validation
Mgr. Marek Fremel
+420 775 706 120